در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

پرتو بای در راستای ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان، بعد از تحویل کالا به مدت ۷۲ ساعت به مشتریان خود فرصت می‌دهد که در صورت پشیمانی یا عدم رضایت از خرید خود و همچنین وجود هر گونه مشکل یا خرابی در محصول، آن را مرجوع یا تعویض نمایند. بدیهی است بعد از اتمام ۷۲ ساعت، امکان مرجوع کردن یا تعویض محصول حتی در صورت وجود خرابی یا مشکل در محصول، میسر نیست.

بررسی اجمالی گزینه های تحویل

 • کالای مرجوعی به هیچ وجه نباید توسط مشتری مصرف یا استفاده شده باشد و یا آسیبی به آن رسیده باشد. همچنین کارتن یا جعبه اصلی محصول باید سالم و بدون هیچ گونه تغییری تحویل داده شود تا امکان مرجوع شدن محصول فراهم گردد.
 • اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالا را در هنگام دریافت محصول از مأمور شرکت باربری به دقت بررسی نمایید. در صورت وجود هر گونه مشکل می‌توانید موضوع را بلافاصله با پشتیبانی در میان بگذارید.
 • در مورد کالاهایی که بعد از باز کردن جعبه یا کارتن مشخص می‌شود که دچار آسیب ظاهری یا فیزیکی هستند، طی۲۴ ساعت کاری باید به پشتیبانی اطلاع رسانی شود. در غیر این صورت تعویض یا مرجوعی کالا ممکن نخواهد بود.
 • هزینه حمل و نقل محصولات معیوب و محصولات تعویضی به عهده‌ی پرتو بای می‌باشد ولی هزینه عودت محصولاتی که به دلیل پشیمانی یا عدم رضایت از خرید مرجوع می‌شوند، به عهده خریدار است.
 • توجه داشته باشید که تشخیص معیوب بودن کالا توسط تیم کارشناسی پرتو بای انجام می‌شود.

شرایط مرجوعی در خریدهای عمده

 • تهران‌یکتا در راستای ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان، بعد از خرید به مدت ۷۲ ساعت به مشتریان خود فرصت می‌دهد که در صورت پشیمانی یا عدم رضایت از خرید خود و همچنین وجود هر گونه مشکل یا خرابی در محصولات، آن را مرجوع یا تعویض نمایند. بعد از اتمام ۷۲ ساعت، امکان مرجوع کردن یا تعویض محصولات فقط در مورد محصولاتی که معیوب باشند، مجاز خواهد بود. محصولات معیوب، محصولاتی هستند که از لحاظ فنی دچار مشکل هستند.
 • بدیهی است که تشخیص عیوب فنی محصولات به عهده تیم کارشناسی پرتو بای خواهد بود.
 • پرتو بای برای رفاه حال مشتریان عمده با توجه به سوابق همکاری آنها با خود و همچنین میزان خرید آنها، ممکن است تسهیلاتی را برای نحوه مرجوع کردن محصولات در نظر بگیرد که همکاران عزیز می‌توانند بعد از گذشت مدتی از شروع همکاری خود با پرتو بای، جویای آن باشند.
 • کالاهای مرجوعی به هیچ وجه نباید توسط مشتری، استفاده یا مصرف شده باشد و یا آسیبی به آنها رسیده باشد. و یا چاپ روی آنها انجام شده باشد. همچنین کارتن یا جعبه اصلی محصول باید سالم و بدون هیچ گونه تغییری تحویل داده شود تا امکان مرجوع شدن محصول فراهم گردد.
 • اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاها را تا حد امکان در هنگام دریافت محصول از همکاران ما در بخش حمل محصولات به دقت بررسی نمایید. در صورت وجود هر گونه مشکل می‌توانید موضوع را بلافاصله با پشتیبانی مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو در میان بگذارید.

قوانین مشترک بین خرید تکی و عمده

 • در صورتی که در موعد تحویل سفارش، مشتری در آدرسی که قبلاً در سایت اعلام کرده است حضور نداشته باشد و محصول به انبار پرتو بای بازگردد هزینه ارسال دوباره محصول به عهده مشتری خواهد بود.
 • در صورت مرجوع شدن محصول، وجه پرداختی فقط به حساب مشتری باز خواهد گشت و از بازگشت مبلغ به حساب فردی غیر از خریدار اصلی معذور هستیم.

آیتم های بزرگ

جهت سفارشات چاپ و تبلیغات می توانید با شماره تماس 09126887680 و 03136633395 در تماس باشید.

در موارد زیر محصول پس گرفته نمی شود:

 • محصولات ایراد ظاهری و یا چاپ داشته باشند.
 • محصول بدون گارانتی باشد.
 • محصول ناقص باشد. 
 • محصول سالم و بدون ایراد باشد.
 • از تحویل کالا بیش از 72 ساعت گذشته باشد.
 • با کارشناسان هماهنگی نشده باشد.

هزینه دریافتی کالا در شرایط مقرر در قانون فعلی فقط به حساب خریدار بازگردانده می شود.

سوالات متداول

چگونه می‌توانم پروفایل بسازم؟

در وب‌سایت روی گزینه "ورود ثبت نام" کلیک کنید. می‌توانید با استفاده از شماره موبایل، ثبت‌نام خود را انجام دهید. (کد فعال‌سازی برایتان پیامک می‌شود.) بعد از وارد کردن کد فعال‌سازی، ثبت‌نام انجام می‌شود. سپس روی گزینه تکمیل اطلاعات، کلیک و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

چطور میتوانم مشخصات کاربری و ایمیل خود را ویرایش کنم؟

با وارد کردن ایمیل (یا شماره ی همراه ) وارد حساب کاربری خود شوید. روی گزینه "پروفایل " کلیک کرده و در صفحه‏" اطلاعات شخصی" روی “ویرایش اطلاعات شخصی " کلیک کنید.

روش های ارسال در پرتو بای چیست؟
 1. ارسال پستی (پیشتاز)
 2. ارسال با پیک (فقط در شهر اصفهان)
 3. ارسال با اتوبوس (مربوط به سفارشات فوری و یا عمده و سنگین)
 4. ارسال با تیپاکس (در موارد خاص)
ارسال سفارشات حجیم و سنگین به روش باربری چگونه است؟

خرید کالاهای با حجم و تعداد بالا به صورت عمده ، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد. معمولا این کار از طریق ارسال با اتوبوس انجام می شود ولی در برخی موارد با هماهنگی قبلی بار به باربری نیز تحویل می گردد.

نحوه دریافت سفارشات چاپ دار به چه صورت است؟

مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو این امکان را دارد که سفارشات شما را با چاپ شخصی شما و یا شخصی سازی شده تحویل شما بدهد.

بدین منظور حداقل تیراژی برای سفارشات در نظر گرفته می شود. بعد از مشورت با کارشناسان مربوطه فایل چاپی آماده و زمان تحویل به شما اعلام می شود.

لطفا جهت سفارشات اختصاصی با شماره تماس 09126887680 و 03136633395 تماس بگیرید.

سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند را چگونه می‌توان پیگیری کرد؟

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: https://tracking.post.ir/ 

شماره مرسوله ۲۴ رقمی پست برای شما از طریق پیامک ارسال شده و همچنین می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری‌تان اطلاعات را دریافت کنید.

 

آیا امکان خرید حضوری هست؟

امکان خرید حضوری فقط منوط به تولیدات خود مجموعه است و محصولاتی که در دسته تولیدات مجتمع چاپ و تبلیغات نیستند و یا به صورت تکی خرید می شوند باید به صورت آنلاین خرید شده و فقط با هماهنگی قبلی به صورت حضوری تحویل می گردد.

ارتباط با ما

 • 031-36633395 , 09126887680
 • تلگرام
 • ایمیل : partoprintshop@gmail.com

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی: