مجتـمع چاپ و تبلیغات پرتو (در اینجا شما به عنوان فروشگاه اینترنتی پرتو بای می شناسید) فعالیت خود را در زمینه طراحی و چاپ در سال 1374 آغاز نمود. این مجموعه با پشتوانه نیروی متخصص و مجرب فعالیت خود را در زمینه چاپ و تبلیغات توسعه داد.

با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه چاپ و تبلیغات، اکنون پرتو سوابق درخشانی از همکاری با سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف در عرصه‌های گوناگون را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

در حال حاضر عمده فعالیت شرکت در زمینه تولید سررسید، تقویم رومیزی، چاپ و طراحی و هدایای تبلیغاتی با بهترین کیفیت در خدمت رسانی و ارزش آفرینی است.

در بازار رقابتی امروز برای پیشرو بودن اولین گام، تبلیغات و ایجاد شناخت است. ابتکار و کیفیت در ایجاد شناخت عنصر اصلی موفقیت در این بازار رقابتی است.

طراحان پرتو با در نظر گرفتن نیازمندی‌ها و سلایق مشتریان و با پشتوانه نیروی متخصص، تمام تلاش و اهتمام خود را جهت کسب رضایتمندی مشتریان و ایجاد ارزش‌های مادی و معنوی به کار خواهد برد.

و اکنون مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو با در اختیار داشتن واحد تخصصی طراحی و گرافیک، نمایشگاه دائمی محصولات و هدایای تبلیغاتی، واحد تخصصی فروش، فروشگاه مرکزی و چاپخانه مجهز و کامل آماده ارائه خدمات به شما مشتریان ارجمند می‌باشد.

طراحان پرتو مفتخر است این بار با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود و تنوع هر چه بیشتر محصولات اعم از لوازم تحریر برند و انواع بازی های فکری و انواع هدایا راحتی روز افزون را برای مشتریان وفادار همیشگی فراهم نماید. همچنان به کیفیت معتقدیم…