طراحی و تولید سالنامه و تقویم رومیزی

طراحی و تولید سالنامه و تقویم رومیزی : شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که اصولا سالنامه و سررسید چیست؟ و یا به چه کاری می آید. شما با چاپ و ارائه سررسید مي توانيد تمام مشخصات شغل و حرفه خود را بطورکامل و گويا به همراه تصاوير باکيفيت به مشتريان اعلام نماييد و در صورتي که طراحي زيبا و همچنين چاپ با کيفيت و مرغوب داشته باشد ممکن است سالها نزد مشتريان شما باقي بماند و در مواقع لزوم پس از مدت ها به آن مراجعه کنند و با شما تماس بگيرند. لذا هدف و سعي مجموعه چاپ پرتو بر اين است تا با ارائه بهترينها شما را در اين راه ياري کنـد و کاري به ياد ماندني به شما ارائه نمايد.

چاپ سررسید اختصاصی 1402

  • سررسید به دلیل کاربردی بودن و عمر طولانی (حداقل یکسال) می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مفید و سودمند بکار گرفته شود. سررسید 1402 را می توان به دو دسته سررسید عمومی و چاپ سررسید اختصاصی 1402 یا همان سررسید سفارشی تقسیم بندی کرد.
  • مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو طراحی و تولید سالنامه و تقویم رومیزی طبق روال هرساله اقدام به تولید انواع سررسید 1402 و تقویم 1402 کرده است. که به این سررسید های از پیش تولید شده سررسید عمومی گفته می شود. این سررسید ها با تنوع زیاد و با ارزانترین قیمت به فروش می رسد. که در این مدل سررسید شما می توانید روی جلد سررسید را نام و برند خود را چاپ طلاکوب و یا داغکوب بزنید.
  • هرساله نزدیک به سال نو و عید نوروز ، صاحبان مشاغل و مدیران کارخانجات استرس این را دارند که یک هدیه مناسب و درخور به مشتریان و نمایندگان خود ارائه کنند که هم به عنوان تبلیغات استفاده شود و هم به عنوان معرفی شغل و خدمات شرکت و کارخانه خود که اکثرا سررسید اختصاصی و تقویم اختصاصی (در واقع مخصوص آن کسب و کار طراحی و چاپ می شود) را انتخاب می کنند.

پرتو گرافیک

مجموعه چاپ و تبلیغات پرتو گرافیک (سالنامه و سررسید پرتو ) تولید کننده انواع سررسید، تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی در سال 1402 طراحی و تولید سالنامه و تقویم رومیزی ، نیز همانند سال های گذشته تولیدات خود را در خور سلیقه شما با بیشترین تنوع ممکن ، با ارزان ترین قیمت و کیفیت طراحی و تولید نموده است.

  • مزایای سررسید اختصاصی: معرفی بهتر برند تجاری و محصولات خود به مخاطبان، بازدهی بهتر و بیشتر از تبلیغات، ماندگاری اسم شما در ذهن مشتریانتان و …
  • برای اینکه شما را بیشتر با سررسید اختصاصی آشنا کنیم چند نمونه از سررسیدهای اختصاصی را برای شما نام می بریم چاپ سررسید اختصاصی سال 1402 :سررسید جلد اختصاصی سلفون + آستر بدرقه گلاسه + لت گذاری داخل صفحات + ترام داخل صفحات
  • قیمت سررسید اختصاصی سال 1402 : سررسید جلد سلفون اختصاصی + لت گذاری اول سررسید + ترام داخلی
  • چاپ سررسید اختصاصی در اصفهان : سررسید جلد چرم چاپ داغی رو جلد + ترام بالای صفحات + لت گذاری داخلی
  • سررسید اختصاصی سال 1402 : سررسید جلد چرم چاپ طلاکوب روی جلد + ترام داخلی صفحات + لت گذاری ابتدای سررسید

سررسید 1402 از چه بخش های تشکیل شده است؟

معمولا یک سررسید و سالنامه 1402 تبلیغاتی از بخش های مختلفی همچون: مقدمه، صفحه های داخلی و صفحه های پایانی تشکیل می شود. در رابطه با صفحه مقدمه می توان گفت: اطلاعات دارنده سالنامه را نمایش می دهد و صفحه هایی که به عنوان داخلی معرفی می گردد هم از یادداشت، تاریخ ها و روزهای هفته تشکیل شده است.

نقش سررسید 1402 در تبلیغات کسب و کار

چاپ سررسید می تواند بسیار تاثیرگذار باشد و حس اعتبار و ارزش گذاری را به مشتریان شما القا کند. این روزها هدیه هایی همچون: تقویم رومیزی، خودکار تبلیغاتی ، سررسید و ست های مدیریتی هدیه می تواند در جذب مخاطب تاثیر بی نظیری داشته باشد. در واقع سررسید در بیان اهداف شرکت هم نقش مهمی را ایفا می کند از این رو یک تبلیغ موثر است.

سررسید چه کاربردی برای مشتری دارد؟

در واقع سررسید یک دفترچه می باشد که تقویم یکسال را با ذکر تمامی مناسبت های مهم و ضروری در خود گنجانده است. به سررسید، سالنامه هم گفته می شود. غالبا طراحی سررسید به این صورت است که تمام صفحات آن تاریخ دار است و در تمامی سررسیدها هر یک روز شمسی دارای یک صفحه‌ی جداگانه است.

موضوع سررسید توسط مشتری تعیین می‌ شود و می‌ تواند در سایر زمینه‌ های اقتصادی، اجتماعی، شعر و یا ورزشی طراحی شود. به عنوان مثال، سررسید حافظ، صرفا در زمینه‌ ی شعر و غزل می باشد . از این رو اگر قصد دارید، در نوروز 1402 امسال، به مشتریان خودتان سررسید 1402 هدیه دهید، بهتر است سبک آن را خودتان تعیین کنید.

انواع جلد سررسید

سررسیدها در جلدهای مختلفی طراحی و چاپ می شوند که با توجه به سلیقه شما می تواند از هر نوع جلدی تولید شود. به عنوان مثال: سلفون به جلد سخت گفته می شود که طرح شما بر روی کاغذ گلاسه 135 گرمی با گرماژ مناسبی، چاپ می شود که روکش آن از نوع سلفون است.

از ویژگی های این نوع جلد، تنوع چاپ طرح شما با هر نوع رنگی است. پارچه‌ های جیر نیز می تواند نمونه دیگری از جلد سررسید باشد که در مدل‌ ها و کیفیت‌ های مختلف در بازار وجود دارد.

اگر می‌ خواهید سررسید شما از جلد جیر باشد، بایستی برای اینکه لوگو و یا اطلاعات آدرس خود را بر روی آن درج کنید، از چاپ لیزر و یا چاپ سیلک استفاده کنید. سررسید با جلد چرم، خاص ترین و پر مخاطب ترین نوع سررسید تبلیغاتی است. این قبیل سررسیدها همراه با چاپ طلاکوب و یا داغکوب، بی نظیر هستند.

نوع دیگر تبلیغات بر روی سررسید

گاهی اوقات نیز بنا بر سلیقه‌ ی مشتری، پلاک زیبایی بر روی سررسیدهای با جلد چرم زده می شود که زیبایــی خاصی به آن می بخشد.

نوع دیگر جلد،گالینگور است که پوشش مصنوعی از جنس پی وی سی است که دارای استحکام بالایی می باشد. این نوع از جلد در سالیان اخیر کمی از دایره توجه بازار خارج شده است.

همچنین لازم است بدانید: برای چاپ سررسید هم می توانید از چاپخانه پرتو پرینت بهره مند شوید و در کنار دیگر کارهای چاپی خود، چاپ سررسید اختصاصی خود را و یا سفارش از مدل های متنوع سالنامه و سررسید عمومی سال جدید را هم به ما بسپارید.

سررسید چیست؟

سررسید نامه یا سالنامه دفتر یا کتابی است دست‌نویس یا چاپ‌شده که در مورد رویدادهای اتفاق‌افتاده در یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی تقویم باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند. نوشتن سالنامه می‌تواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبهٔ قانونی داشته باشد.

سالنامه از ترکیب دو کلمه «سال» و «نامه» تشکیل شده و شاید به این دلیل باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که فرد برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی سال (گذر زمان)، و صاحب سالنامه، نامه‌نگاری‌هایی با یکدیگر ترتیب می‌دهند و به همین دلیل است که برای برخی از مردم، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی محسوب می‌شود.

در مورد سالنامه پرتو (سررسید پرتو ) بیشتر بدانید:

سال 1402 با سالنامه پرتو : سالنامه پرتو در اصفهان به پشتوانه کارکنان مجرب و متعهد توانسته است. برندی مطرح با پشتوانه‌ ای قوی از عملکرد گذشته خود را در صنعت چاپ و تعریف واژه سالنامه چیست. (سررسید به نوعی دفتر گفته می‌شود دارای تاریخ بوده و در آن کارهای روزانه را یادداشت می‌کنند. امروزه در ایران سررسیدهای رواج فراوان دارند. شرکت‌ها با چاپ تصاویر تبلیغاتی خود در سررسیدها آن را به مشتریان خود هدیه می‌دهند. سررسیدی که به در تیراژ بالا و به درخواست سفارش دهنده کاملاً سفارشی تولید می‌شود را سررسید اختصاصی می‌گویند.) و تبلیغات خوب و با کیفیت در ایران زمین به چه معناست به ثبت برساند.

صداقت ،احترام و اعتماد متقابل، خلاقیت و نو آوری در طراحی، پاسخگویی متعهدانه و مسئولیت‌ پذیری از ارزش‌ های محوری خانواده چاپ و تبلیغات پرتو به شمار می‌ آید. طراحی و تولید سالنامه و تقویم رومیزی ، دپارتمان این مجموعه شامل واحد اداری، بازرگانی و فروش، نمايشگاه دائمي هداياي تبليغاتي و سالنامه، واحد طراحی و گرافيك پرتو و واحد انبار و ارسال محصولات سفارشی تبلیغاتی است.

این مجموعه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و متناسب با شرایط موجود سایت فروشگاهی پرتو بای را راه اندازی کرده تا شما عزیزان بتوانید در این شرایط خریدی مطمئن و راحت داشته باشید. و با اطمینان از اصالت و کیفیت کالاهای موجود خرید کنید. همچنین در این فروشگاه برای شما انواع مارک های لوازم تحریر و لوازم اداری و تزئینی را فراهم آوردیم تا در یک خرید بتوانید بسیاری از نیازهای خود را خریداری کنید.

مجتمع تخصصی چاپ سالنامه پرتو

مجتمع تخصصی چاپ سالنامه پرتو علاوه بر اینکه طراحی و تولید سالنامه و تقویم رومیزی طبق روال سال های گذشته در راستای هدفمند سازی و افزایش بازدهی تبلیغات شما عزیزان . همزمان با نزدیک شدن به سال 1402 با ارائه جدیدترین مدل ها و طرح های سررسید عمومی 1402. و اختصاصی 1402 و تقویم رومیزی 1402 عمومی و اختصاصی در جهت همکاری با موسسات و شرکت ها در جهت چاپ سررسید تمام اختصاصی اقدام می نماید.

منظور از تولید و چاپ سررسید اختصاصی ، لحاظ کردن تمامی موارد و خواسته های مشتریان در تمامی قسمت های سررسید. از جمله از طرح جلد ، پلاک و داغی به صورت عادی و طلاکوب ، صفحات رنگی اولیه به صورت گلاسه و همچنین قرار دادن صفحات گلاسه در قسمت های داخلی سررسید و مهمتر از همه قرار دادن متن و محتوای داخلی بر اساس نظر و سلیقه شما مشتریان عزیز می باشد.

همچنین سالنامه پرتو

خوش نامی و اعتبار مجموعه پرتو طراحی و تولید کننده سالنامه و تقویم رومیزی به توانایی بالا در ارائه خدمات در صنعت تبلیغات به کلیه شهرهای ایران زمین. دانش تخصصی در زمینه تبلیغات به روز، سال‌ ها تجربه و وجود مشتریان وفاداری است. که به ما کمک خواهند کرد .تا پس از سال‌ ها فعالیت در این صنعت همچنان به عنوان انتخاب اول مشتریان خود باقی بمانیم. مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو اصفهان نمونه های از هدایای تبلیغاتی سال 1402 و همچنین طرح های تقویم رومیزی 1402 و نمونه هایی از سالنامه 1402 (سر رسید 1402) را در نمایشگاه دائمی این مجموعه آماده ارائه به شما همراهان همیشگی و سلیقه های خاص در تبلیغات چاپی دارد. منتظر حضور و همراهی همیشگی شما در این مجموعه هستیم.

 

با احترام سالنامه پرتو تولید کننده انواع سالنامه و سررسید اختصاصی و عمومی ست های مدیریتی و هدیه تبلیغات گسترده چاپی و انواع خدمات طراحی . تولید و واردات مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی، خدمات طراحی و چاپ ساک دستی (بگ شاپ)، طراحی سایت ، طراحی لوگو و …

مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو ارائه دهنده تخصصی ترین انواع خدمات چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه ، هم اکنون جهت سفارش سررسید 1402 ، سالنامه 1402 و تقویم رومیزی 1402 با مدیریت فروش سالنامه پرتو تماس حاصل فرمایید.

لحظه تحویل سال 1402

زمان تحویل سال ۱۴۰۲: ساعت ۰۰ و ۵۴ دقیقه بامداد

روز تحویل سال ۱۴۰۲: روز سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ هجری شمسی

۲۱مارس ۲۰۲۳ میلادی

سه شنبه 01/01/1402

نماد سال 1402 چه حیوانی است؟

حتما تاکنون دیده اید و شنیده اید که هر سال را به یک حیوانی نسبت می‌دهند. و با توجه به خصوصیات حیوان سال‌ها، خصوصیات و طالع بینی متولدین سال‌های مختلف را با توجه به حیوان سال تولدشان ارائه می‌دهند. با این حال سال ۱۴۰۲ نیز سال خرگوش است.

مشخصات متولدین سال خرگوش

برای زمان‌های طولانی خرگوش برای چینی‌ها سمبل امید بوده است. خرگوش حیوانی ظریف و دوست داشتنی است. در چین به نوزادان تازه به دنیا آمده تصاویری از خرگوش هدیه می‌دهند. تا او زندگی سراسر آرامش و خوشبختی داشته باشد. متولدین سال خرگوش افرادی نجیب، ملایم، حساس، باحیا، و مهربان هستند. این افراد از حافظه‌ی خوبی هم برخوردارند. آن‌ها عاشق گفتگو و ارتباط با دیگران و شوخ طبعی هستند.

آن‌ها می‌دانند که چطور باید زندگیشان را رمانتیک کنند. متولدین سال خرگوش شادترین انسان‌ها و اشخاصی خوش ذوق، اهل معاشرت، عاقل، بردبار و کمی بلند پرواز هستند. هنگام برخورد با دیگران شرافتمندانه رفتار می‌کنند و هیچ کس نمی‌تواند آن‌ها را دست کم بگیرد؛ زیرا همراهان خوبی هستند و می‌دانند چگونه و کجا به درد آدم بخورند.

نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه. جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان است و هنوز هم مردم مناطق گوناگون فلات ایران، نوروز را جشن می‌گیرند. زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است که امروزه به آن برابری بهاری گویند.

هفت‌سین مهمترین نماد نوروزی

نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود. و در برخی دیگر از کشورها یعنی تاجیکستان، روسیه، قرقیزستان، قزاقستان، سوریه، عراق، گرجستان، جمهوری آذربایجان، آلبانی، چین، ترکمنستان، هند، پاکستان و ازبکستان تعطیل رسمی است. و مردمان آن جشن را برپا می‌کنند

نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن از اقوام متعددی در منطقه به ارث رسیده‌ است. و با رنگ و انگ ویژه، شناسنامه ایرانی به خود گرفته و از آن به عنوان نماد پیوند دهنده افراد و اقوام ایرانی و ملت ایران یاد می‌شود. ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت، گاه رویش و زایش باغ و بوستان می‌دانند و بر این باور هستند. که در نوروز، همزمان با طبیعت، باید روزگار نو و جدیدی را با روان و نگرش نو، در تن‌پوش تازه ای آغاز کنند.

نوروز، با عنوان رسمی «روز بین‌المللی نوروز»، توسط یونسکو به عنوان میراث فرهنگی و معنوی بشر به ثبت جهانی رسیده‌است. این روز همچنین یکی از روزهای مقدس و اعیاد مذهبی زرتشتیان و بهاییان نیز به‌شمار می‌رود.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من